İADE KOŞULLARI

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulanmaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

Ürünlerin etiket, barkod ve faturaları olmadan herhangi bir iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

Şallarda hijyen dolayısıyla değişim veya iade yapılmamaktadır

%50 İndirimli Ürünlerde İade ve Değişim yoktur.

Abiye Elbiselerde Sadece Beden Değişimi Yapılır İade Ve Başka Bir Ürünle Değişim Yoktur.

 

 

İadenin, satın alınan ürünün etiket ve barkodu çıkmadan,tahrip edilmeden,bozulmadan ve kullanılmadan (14)günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Kullanılmış ürünlerde değişim ve iade yoktur.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.”

 

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Not: Değişim ve iade talebinde bulunan müşterilerimiz Whatshap hattımızdan ( 535 678 0054 ) ulaşıp iade kodu isteyebilirler Gerekli değişim yapıldıktan sonra bedel kapıda ödemeli olarak müşteriden alınmaktadır.

 

Kargo Ücretsiz kampanyasından yararlanılan iadelerde bu kampanya kapsamında alınmayan ve iade edilen ürünlerin kargo ücretleri yansıtılacaktır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR